Neón na mieru!

Nápad. Návrh. Realizácia. Pokiaľ chcete neón na mieru, tak presne týmito krokmi budeme musieť spoločne prejsť! Nápad je samozrejme vždy na vás. Následný návrh toho, ako váš neón na mieru bude vyzerať, už je vec, ktorú budeme ladiť spoločne. Samotná výroba neónu je potom samozrejme na nás! Ak niečo také potrebujete, sme pripravení vám neónový nápis na zákazku vyrobiť.

Pre koho je neón vytvorený na mieru vhodný?

Dalo by sa povedať, že prakticky pre každého, ale nebola by to pravda. Neónové nápisy a najrôznejšie znaky majú predovšetkým jednu úlohu – byť vidieť. Pokiaľ teda potrebujete, aby ste vy, alebo váš podnik, boli vidieť, potom je pre vás neón vytvorený na mieru vhodný.

Umiestnenie neónu je teda hlavnou otázkou, ktorá by mala byť vyriešená ako prvá. Kde bude neón umiestnený? Akú má mať farbu svietenia? Aký má byť veľký? Na všetky tieto otázky budeme musieť spoločne nájsť odpoveď, aby sme pre vás mohli všetko perfektne pripraviť.

Ako prebieha výroba neónu?

Zakaždým vždy trochu inak, ale hlavné kroky má každá výroba neónu rovnaké! Aké kroky to teda sú?

  1. V prvom rade je nutné zvoliť rozmer a tvar neónu
  2. Ďalším krokom je výber podkladového materiálu, na ktorom bude neón na mieru vyrobený
  3. Do zvoleného podkladového materiálu vyfrézujeme váš grafický návrh tak, aby mohol byť následne rozžiarený LED neónovým pásikom
  4. Finálnym krokom je potom samotná výroba neónu – teda vsadenie svetelného pásika podľa tvaru vášho návrhu.

Tieto štyri body v skratke predstavujú postup na to, ako vyrobiť neónový nápis. Týmto postupom je možné skonštruovať firemné logá, svadobné nápisy, alebo napríklad neónové mená.

Ako dlho trvá vyrobiť neón na mieru?

Uvedomujeme si, že každý zákazník chce dostať svoj výrobok čo najskôr, ale je nutné dodržať správny technologický postup na to, aby bol neón na mieru vyrobený úplne správne a v tej najvyššej kvalite.

Záleží samozrejme aj na tom, ako rýchlo je ukončená prípravná fáza realizácie neónového nápisu na mieru. Najprv si potrebujeme so zákazníkom všetko odsúhlasiť tak, aby bol výsledný produkt skutočne tým, čo zákazník chce.

Výroba neónu na mieru tak najčastejšie trvá zhruba 3 týždne od dátumu uhradenia zálohovej faktúry.

Časté otázky na výrobu neónov?

Možno máte nejakú otázku k tomu, ako výroba neónu na zákazku prebieha. Pozrite sa nižšie, či nájdete odpoveď a ak nie, nebojte sa nám ozvať!

Dopyt – neón na mieru

Kto objednáva?(Required)
Uveďte aspoň veľkosť jednej strany neónového nápisu (šírka/výška)
Napíšte nám čo najviac o svojom nápade!
Max. file size: 256 MB.