Výzdoba na baby shower

Očakávanie nového člena rodiny je vždy radostnou udalosťou, ktorá si zaslúži oslavy. Na takéto príležitosti vznikla baby shower. Ide o stretnutie plné radosti, priateľstva a spoločného tešenia sa. Typicky aj pri tejto príležitosti býva odhalené pohlavie bábätka. Ide o obľúbenú spoločenskú udalosť, na ktorej by nemalo chýbať niekoľko kľúčových prvkov. Hlavná téma, v ktorej sa nesie každá výzdoba na baby shower, je jasná – bude to dievča alebo chlapec?

Kreatívne pozvanie

Pokiaľ plánujete baby shower, samozrejme, je dôležité pozvať hostí. Pokiaľ to nechcete robiť klasickou nudnou cestou, vytvorte si kreatívne pozvánky. Môžete si vytvoriť vlastný dizajn a nechať ho vytlačiť alebo treba vyrobiť pozvánky vlastnoručne. Do dizajnu môžete zakomponovať tému osláv – zlaďte dizajn do farieb výzdoby alebo sa držte konkrétneho motívu.

Výzdoba na Baby shower: Dokonalá atmosféra je hlavná

Baby shower je udalosť plná očakávania a radosti. Aby oslavy boli dokonalé, je dôležité zaistiť očarujúcu výzdobu. Kreativite sa medze nekladú – medzi klasiku patria balóniky, konfety, girlandy a rôzne ďalšie drobnosti. Vyberte si dve základné farby, do ktorých budete všetko ladiť.

Výzdoba by mala byť neutrálna a univerzálna, aby bola vhodná bez ohľadu na pohlavie dieťaťa. Ponúkajú sa napríklad pastelové farby, akou je svetlo zelená, žltá alebo šedá. Vytvoríte tak kúzelnú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť dobre.

Stôl s občerstvením

Niečo dobré pod zub rozhodne príde vhod. Nemusí pritom ísť o veľkú hostinu – obľúbené sú rôzne jednohubky, sladkosti, cukrovinky a podobne. Výber jedla záleží iba na vás. Nezabúdajte však ani na pitie. Chýbať by nemali alkoholické a nealkoholické nápoje.

Hostia môžu mať rôzne preferencie, preto je dobré im dať na výber. Na prípitok sa skvele hodí šampanské, ako nealko zvoľte limonádu alebo džús. Potom už záleží iba na vás, v akom duchu chcete oslavu usporiadať – či si necháte namiešať luxusné koktaily, alebo všetko prebehne v komornejšom duchu.

Výzdoba na baby shower: Priestor na darčeky

Baby shower je určené aj na podporu nastávajúcej mamičky i otecka. Preto sa na túto príležitosť často nosia darčeky. Môže ísť o niečo pre bábätko alebo budúcich rodičov. V každom prípade je nutné vyhradiť priestor, kam budú hostia darčeky odkladať. Nezabudnite preto vyhradiť aspoň jeden prázdny stôl.

Unikátne oznámenie pohlavia

Vrcholom celej oslavy často býva odhalenie pohlavia bábätka, ktoré často nepozná ani jeho nastávajúci otec. Ponúka sa preto množstvo kreatívnych nápadov, ako prezradiť pohlavie. Ak hľadáte niečo originálne, potom zvoľte neón. Nechajte si vyrobiť neónový nápis „It’s a boy“ alebo „It’s a girl“. Zaručene rozžiarite celú oslavu – oznámenie pohlavia rozsvietením neónu je jednoducho unikátne. A pokiaľ chcete, aby vaša výzdoba na baby shower vyzerala skvele a nechcete neón kupovať, môžete si ľahko takýto nápis aj požičať.

Baby shower je špeciálnou udalosťou, ktorá spája celú rodinu a blízkych priateľov pri oslavách nového prírastku do rodiny. Nemusí ísť o obrovskú akciu – základom sú dobré jedlo a pitie, príjemná výzdoba a priateľská atmosféra. Neváhajte prispôsobiť si oslavu vlastnému vkusu, buďte kreatívni a užite si túto unikátnu párty. A až váš potomok vyrastie, určite budete riešiť aj narodeninové oslavy, alebo napríklad Halloweenské párty!