Dekorácie do kaderníctva: Aby sa zákazníci chceli vracať!

Kaderníctvo je miesto, kam chodí doslova každý z nás celý život. Pre pánov ide často len o nutné zlo, keď je potrebné vlasy jednoducho skrátiť. Pre dámy môže ísť o hľadanie toho najlepšieho, ktoré potom nechcú opustiť. V oboch prípadoch sa ale chcete u kaderníka cítiť dobre. A kaderník zase chce, aby ste sa čo najskôr opäť vrátili. Preto sa tam musíte cítiť dobre. Aby sa navodila tá správna atmosféra, je určite vhodné sa pozrieť na to, aké dekorácie do kaderníctva môžete použiť!

Kaderníctvo veľa vybavenia nepotrebuje. Hlavným prvkom je, samozrejme, kreslo, zrkadlo a potom vybavenie samotného kaderníka. Hlavným faktorom úspechu kaderníctva sú predovšetkým odporúčania a lokalita. Preto sme sa zamerali na také dekorácie, ktoré nie sú finančne náročné a prípadne je možné ich rýchlo zbaliť a presunúť na lepšie miesto!

Akustické panely

Hit posledných rokov, ktorý vám zaistí nielen krajší vzhľad akéhokoľvek priestoru, ale aj zlepší zvukové vlastnosti miestnosti. Akustické panely sa najčastejšie inštalujú vertikálne, a to po celej ploche múru. Teda od podlahy až po strop. Najčastejšie sú vyrobené z dreva a môžete vyberať z nespočetných odtieňov. Tento prvok vám pomôže ľahko a rýchlo zútulniť akýkoľvek priestor a zároveň je ich inštalácia jednoduchá.

Plagáty

V kaderníctve poväčšine nájdete aj fotografie najrôznejších účesov a módnych prvkov. Dobrým nápadom ale môže byť kaderníctvo dozdobiť aj plagátmi, ktoré môžu byť ladené do určitej témy. Pokiaľ prevádzkujete pánske kaderníctvo, potom určite môžete zvoliť automobily, techniku ​​alebo športovú tematiku. Dámske kaderníctvo potom môže byť zamerané napríklad na prírodu, módne trendy a podobne. Neutrálnou cestou, ako vyzdobiť kaderníctvo, potom môžu byť plagáty miest.

LED neóny

Kto zvažuje obstaranie dekorácie do kaderníctva, určite by nemal vynechať LED neóny. Tie môžu mať navyše dvojakú funkciu. V prvom rade môžu vytvoriť skvelú atmosféru vnútri vašej prevádzky, ale môžete ich umiestniť aj do výkladu. Aj keď o vás všetci vedia, môžete si byť istí, že ak vo vašom výklade budú svietiť neónové nožnice, neprehliadne vás už nikto.

Zrkadlá a obrazy

Aby sa zákazníci mohli počas strihania prezerať, nesmie v žiadnom kaderníctve chýbať zrkadlo. Tie ale nemusia byť nudné. Môžu byť kombinované so silnými zlatými rámami alebo integrovaným osvetlením. Zlaté rámy vyzerajú vždy dobre aj v kombinácii s obrazmi a určite sa nemusíte báť do starobylého rámu umiestniť moderné umenie. Provokácia funguje vždy dobre.

Múr pre zákazníkov

Cieľom každého kaderníka by malo byť, aby sa k nemu ľudia vracali. A aby sa vracali radi a ideálne aj odporúčali vaše služby ďalším ľuďom. Vaši spokojní zákazníci sa u vás môžu tiež radi odfotiť a napríklad pomocou Instaxu môžete ľahko a rýchlo fotky tlačiť a rovno umiestniť. Ak nechcete fotoaparát zhotovovať, ale napriek tomu chcete ísť touto cestou, môžete si Instax len zapožičať.

Kvety

Máte vo svojom podniku dostatok svetla? Potom určite kúpte kvety. Kvety síce vyžadujú podstatne viac starostlivosti ako ostatné dekorácie do kaderníctva, ale pokiaľ k tomu máte aspoň minimálne vlohy, určite by ste s tým nemali váhať. Kto sa dokáže starať o kvety, ten sa určite dokáže starať aj o hlavy. A pokiaľ je vašou doménou naozaj len strihanie, nebojte sa. Umelé kvety od živých dnes už len ťažko rozoznáte.