Prečo si zaobstarať LED neón pri podnikaní?

Ponúka sa mnoho spôsobov, ako osloviť zákazníkov v okolí svojho podniku či firmy. Avšak žiadny z nich nie je taký pôsobivý ako práve neón. Odpoveď na otázku, prečo si zaobstarať LED neón pri podnikaní, je jednoduchá – bude lepšie viditeľný a budete viac predávať. Vďaka modernému prevedeniu s LED diódami ide navyše o efektívne, dostupné a bezpečné riešenie.

Úspora energie

Moderné LED neóny sú medzi podnikateľmi veľmi obľúbené. Spotrebujú totiž iba minimum energie. Pokiaľ hľadáte energeticky najúspornejšie osvetlenie alebo označenie, potom sú LED diódy najlepšou voľbou – najmä v porovnaní s tradičnými sklenenými neónmi.

Tvorivá sloboda

Neónový nápis na mieru vám dáva takmer nekonečné možnosti. Otvára sa vám množstvo variantov pre logo a rôzne nápisy. Môžete si navrhnúť ľubovoľný dizajn, zvoliť svoju obľúbenú farbu či vďaka RGB prevedeniu farbu prepínať kedykoľvek podľa nálady.

Odolnosť

LED neónové nápisy vynikajú odolnosťou a dlhou životnosťou. Kvalitný produkt totiž vydrží slúžiť pokojne aj desať rokov. S dobrou starostlivosťou pravdepodobne aj viac. Odpadajú vám tak starosti s výmenou žiaroviek vo vonkajších ceduliach a náročná údržba. Neóny nevyžadujú veľa pozornosti.

Jednoduchá inštalácia

Inštalácia neónového nápisu je jednoduchá a spravidla aj rýchla. Behom pár minút, maximálne hodín, je všetko hotové. Nedochádza tak k narušeniu prevádzky firmy. Stačí si iba vybrať vhodné miesto, objednať si neón na mieru a ten potom umiestniť tam, kam budete chcieť.

Šetrné k životnému prostrediu

Vzhľadom na nízku spotrebu energie sú LED neóny šetrné k prírode. V kombinácii s dlhou životnosťou ide o ekologickejšie riešenie v porovnaní s bežnými svetelnými prvkami. Uhlíková stopa je menšia, rovnako tak je menej odpadového materiálu vďaka mnohoročnej životnosti.

Všestrannosť

Dostupných je mnoho rôznych vzorov, tvarov a farieb. To vám dáva veľa možností. Záleží iba na vás, čím sa rozhodnete osloviť zákazníkov. Môže ísť o niečo úplne netradičné, vďaka čomu zaujmete. Výroba na mieru umožňuje prispôsobiť sa aj tým najnáročnejším požiadavkám.

Urobte skvelý prvý dojem

Koľkokrát sa vám stalo, že ste išli okolo nejakej firmy a videli ste len nevýrazný nápis s textom napríklad v základných farbách? Koľko obchodov alebo prevádzok nemá ani logo? Neónové nápisy umožňujú použiť ľubovoľné farby, tvary, štýly a veľkosti. Využite umelecké dielo a kvalita vášho podniku bude pre zákazníkov viditeľná ešte skôr, ako vstúpia do vašich dverí.

Neón pri podnikaní: Elegantný branding

V tejto dobe je veľmi dôležité vytvoriť si vlastnú značku, aby ste vynikli medzi konkurenciou. Zladiť pritom farby firmy, logo, obsah aj plošné značenie je často zložité. S neónom na mieru vám to však nemusí robiť starosti. Jednoducho si necháte vyrobiť čokoľvek, čo sa bude hodiť k vašej značke.

Neón svojím jasom upúta

Nielenže sú farby neónov obvykle živšie a výraznejšie ako pri inom type značenia, ale tiež zaujmú svojou svietivosťou. Vďaka tomu si okoloidúci oveľa ľahšie všimnú váš podnik alebo firmu. A pokiaľ sa vás zákazníci rozhodnú navštíviť, bez problémov vás nájdu.

LED neónové nápisy ponúkajú množstvo benefitov. Ide o jedinečný reklamný prvok, ktorý môže byť zároveň krásnou svetelnou dekoráciou. Stačí si len vybrať ten pravý dizajn. Keď už poznáte výhody, prečo si zaobstarať LED neón pri podnikaní, stačí si už len vybrať a nájsť ten svoj!